The New Avengers serisi Gerekli Şeyler  tarafından ülkemizde istikrarlı olarak basılıyor. Ülkemizde Marvel serileri (Yeni macerzlar diyelim, klasikler değişiyor.) Marmara Çizgi ve Gerekli Şeyler arasında bölüşülmüş durumda. Her iki yayın evi de ellerindeki serileri sırasıyla yayınlamaya devam ediyorlar.
The New Avengers 11. Cilt – Yüce Büyücü Arayışı
Brian Michael Bendis
Gizli Savaş ile başlayan olaylar serisi en sonunda finale yaklaşıyor. Kahramanların adi suçlular olarak muamele gördükleri Spider-man’in eski düşmanlarından Green Goblin’in yani Norman Osborn’un dünyanın polisliğine soyunduğu Karanlık Hükümranlık bütün hızıyla devam ediyor. Dünyanın en büyük büyücüsü olan Doktor Strange Avengers’ı kurtarmak için kötücül güçlerden yararlanmış bunun sonucu da yüce büyücülük ünvanını yitirmiştir. Şimdi Avengers yeni Yüce Büyücü arayışında ona yardım ediyor. Ama karşılarında Hood var. Yada daha kötüsü.Yeni bir yüce büyücü olmak zorunda…

Doktor Strange geri dönmüştür ve varis arayışları başlar-peki ya bu Avengers’ın sonu olursa? Umutsuzca kendi gücünün varisini ararken, vaftiz edilmiş kişiyi birilerinden önce-şeytani birileri- ortaya çıkarmak için Avengers takım arkadaşları ile yeniden bir araya gelir-ve onları, mistik sanatın ustalığı için tehlikeye atar!

Brian Michael Bendis (Ultimate Spider-Man) Karanlık Hükümdarlık dramasında bu büyü macerasına biçim veriyor ve Billy Tan (Uncanny X-Men) ile Chris Bachalo (Amazing Spider-Man) çizgileriyle ona destek veriyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
100 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 16 x 24 cm
İstanbul, 2013

Etiket Fiyatı: 25 TL
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s