Bu hafta yeni çıkan 2 çizgi roman var. Biri Büyülü Dükkan’ın Klasik Hulk 2. Cilt diğeri ise Gerekli Şeyler’den The Mighty Avengers 3. Cilt – Gizli İstila 1. Kitap. Her iki yayınevide süratle serilerine devam etmekte. Özellikle Klasik seriler ile hızlı bir giriş yapan Büyülü Dükkan bizleri fazla bekletmeden ciltleri piyasaya çıkarıyor.

İlk Klasik Hulk Cilt 1‘de The Rampaging Hulk serisi yer alıyordu ve gerek çizimler gerekse konu çok sürükleyiciydi. Uzaylı istilası ve Hulk’un bu istilaya bir şekilde bulaşması ve X-Men yeterince keyifli bir macera sundu  Bu ciltte The Rampaging Hulk 09 ve The Hulk! serisinin 10-15 sayıları mevcut. Yine sürükleyici bir maceraya dalacağımıza eminim.

Klasik Hulk 2. Cilt

Büyülü Dükkan

 Yeşil Dev Hulk’ın öfkesi, Dr. Bruce Banner ve tüm dünya için şakaya gelmeyecek son derece ciddi bir sorun, ama gamma ışınlarıyla yıkanmış bünyesinin sorunları insanlığın sorunlarıyla boy ölçüşebilir mi?

Hulk, bu sefer dışlanmışlığın hikayeleriyle karşımıza çıkıyor. Yeşil Dev’in dizginsiz gücüyle yarattığı yıkım insan doğasının toplumun hem yaşam alanında hem de bilincinde yarattığı yıkım kadar büyük mü? İnsanların hırsları, hayalleri, üzüntüleri ve korkuları karşısında bir gamma canavarı ne tepki verebilir? Dr. Bruce Banner’ın insani maceralarında Ron Wilson, Ernie Chan, Alfredo Alcala gibi usta çizerler bunun yanıtını resimlemeye çalışıyor. Bu ciltte The Rampaging Hulk serisinin #9 ve The Hulk! serisinin #10-15 numaralı sayıları bulunmaktadır. (Arka kapaktan)

YAZAR:     : DOUG MOENCH
ÇEVİRİ:     : RIZA UMAR GÜRSU
SAYFA SAYISI:     : 296
BOYUT:     : 16cmx24cm
BASKI TİPİ:     : SB/3.HAMUR
BASIM YILI:     : 2013

ETİKET FİYATI: 27 TL

The Mighty Avengers 3. Cilt – Gizli İstila 1. Kitap

Gerekli Şeyler

Nick Fury geri döndü!

Skrulllarla savaş Gizli İstilada heyecan fırtınasına dönüştüğünde, Mighty Avengers bu olayın en zorlu sorularından çoğunu cevaplar: Nick Fury nerede ve neler planlıyor? Bu gizemli “Tırtıllar” kim? Sentryyi tek başına bu şekil değiştiren uzaylıları alt etmekten alıkoyan ne? Ve Hank Pym bir Skrull… bu nasıl oldu?! Başrollerde Fury, Sentry, Pym, Spider-Woman, Wasp ve Avengers, bu dört hikâye aynı anda hem sizi heyecanlandıracak hem de cesaretinizi kıracak. (Tanıtım Bülteninden)
YAZAR:     : BRIAN MICHAEL BENDIS
ÇİZER:     : ALEX MALEEV, KHOI PHAM, JOHN ROMITA JR.
ÇEVİRİ:     : BURÇ ÜNER
SAYFA SAYISI:     : 100
BOYUT:     : 16cmx24cm
BASKI TİPİ:     : RENKLİ/KUŞE
BASIM YILI:     : 2013

ETİKET FİYATI: 25 TL

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s