Avengers Initiative oyunu Windows Phone, Android ve iOS paltformlarında mağazada yerini aldı. Oyun ücretlidir. 1,6 Gb boş alan ve oyunu oynayabilmek için 1Gb ram’li cihaz gerekiyor.

Oyunda Hulk ve Captain America‘yı kontrol ediyoruz. Diğer Avengers karakterleri eklenir mi daha sonra bilemiyorum ama konu bu şekilde bile iyi gibi görünüyor.

Tanıtım Yazısı:

Bu epik macerada seviye atlayın, donanımınızı artırın ve HULK veya KAPTAN AMERİKA olarak mücadele edin. Wendigo, Abomination, Kronan ve Skrull’lar gibi dünyanın en kötü adamlarının peşine düşün, onları yenin ve YENİLMEZLER’in felaketin eşiğine gelen dünyayı kurtarmasına yardım edin!

Pulse’nin ardından S.H.I.E.L.D.’in Rocky dağlarındaki çok gizli tesisi Vault’un kapıları açılınca, orada tutuklu bulunan tüm süper güçlü suçlular ve canavarlar serbest kaldı. S.H.I.E.L.D. Helicarrier’da bulunan Nick Fury gönülsüz HULK’ı yakalayabildiği tüm canavarları yakalaması için görevlendirirken S.H.I.E.L.D. ise Vault’un kapılarını kimin neden açtığını bulmak için Yenilmezler’in geri kalan üyelerini topluyor.

HULK Vault’tan firar eden kaçakları toplarken Nick Fury, KAPTAN AMERİKA’yı çok gizli bir görev hakkında bilgilendiriyor: S.H.I.E.L.D. güvenliğine bilinmeyen bir hain sızdı ve Kaptan, bu tehlikeli yeni tehdidin arkasında kimin veya neyin olduğunu öğrenmek için köstebeği ortaya çıkarmak zorunda. Kaptan, pusuya düşüren bir HYDRA Helicarrier’e saldırırken acımasız bir rakiple yüz yüze kalır.

Vahşi Dövüş
Tamamen hareketlere dayalı bu aksiyon oyununda rüzgâr hızındaki vuruş, saldırı ve kombo kontrolleriyle saf SÜPER GÜÇLÜ DÖVÜŞ deneyimini yaşayın.

Göz Kamaştırıcı HD Görselleri
Dev PATRON BOYUTUNDA düşmanlarla dövüşün, şaşırtıcı özel efektlerin keyfine varın ve inanılmaz ve ünlü Marvel konumlarını ziyaret edin.

Benzersiz Özelleştirme
Nasıl isterseniz öyle oynamak için Hulk’ı ve Kaptan Amerika’yı TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİN. Özel kostümler alın, inanılmaz süper güçlü yeteneklerin kilidini açın, patlayıcı güçlendirmeleri keşfedin ve Hulk’ın ve Kaptan Amerika’nın dövüş özelliklerini yükseltin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s